Kerimcan Durmaz Kimdir? Tüm Detaylarıyla Bilgileri

2 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’un Yeniköy semtinde dünyaya gelen Kerimcan Durmaz’ın annesi ev hanımlığı yaparken babası bir restoran işletmecisidir. İki ablaya sahip olan Durmaz 3 kardeştir. Liseyi bitirdikten sonra Azerbaycan Bakü’ye taşınıp orada makyöz olarak işe başlamıştır. 2015 yılı itibari ile Periscope’ta yaptığı canlı yayınlar ve Snapchat’e attığı storyler ile kendisini tanıtmayı başarmıştır. Bu platformlarda yakaladığı ün sayesinde Dj’lik yapmak için İstanbul’a geri dönüş yaptı. 2016 yılında çekimleri başlayacak bir film için başrol teklifi almıştı.

İşte Benim Stilim

2016 – 2017 sezonunda TV 8 kanalında yayınlanan İşte Benim Stilim isimli moda yarışmasının 7. sezonunda jürilik yaptı.

İşte Benim Stilim yarışmasında bulunan diğer jüriler ise şöyledir;

  1. Kerimcan Durmaz
  2. Kemal Doğulu
  3. İvana Sert olmak üzere 3 jüri üyesi vardı.

İşte Benim Stilim yarışmasında 7. sezonda kazanan isim ise Simay Tokatlı olmuştu.

Cinsel Tercihi

30 Kasım 2016 tarihinde Samsunda performans gösterecek olan Kerimcan Durmaz LGBT karşıtı kişiler tarafından şiddete uğramıştı ve yaralanmıştı. Bazı köşe yazarları tarafından cinsel tercihi nedeniyle eleştirilen Durmaz eş cinselliği tek tipleştirdiği sebebiyle eleştiri oklarını üzerine çekiyor.

Kerimcan Nasıl Ünlü Oldu?

Kerimcan Durmaz günümüzde ülkemizin en ünlü sosyal medya fenomenlerinden biri konumunda. Son zamanlarda İnstagram üzerinden attığı hikayelerle ününü devam ettiren Durmaz bu ünü öncelikle Periscope sayesinde yakalamıştı. Periscope üzerinden yaptığı canlı yayınlara yüzlerce insan katılım sağlıyordu.

Bu platformda yavaş yavaş tanınmaya başlayan Kerimcan o dönemde Make – Up Artist idi. İşini son derece iyi yaparken bir yandan da boş zamanlarında Periscope ile canlı yayın yapan Kerimcan daha sonra Snapchat ile sevenlerine ulaşmaya başlamıştı.

Burada sevenlerine arkadaşları ile birlikte çektiği anlık kısa videoları ile ulaşan Kerimcan ülkede iyice ünlendi ve DJ olarak çalışmaya başladı. İnstagram’ın getirdiği story özelliğinden sonra Snapchat’te daha az bulunmaya başladı ve şu an İnstagram’da 2.9 milyon takipçiye sahip durumda (2020).

Kış günlerinde gece kulüplerinde yaz aylarında ise beach clublarda çıkmaya başladıktan sonra ünü sayesinde mekanlar hayranları ile dolmaya başladı. Kendisinin çok seveni var iken aynı zamanda bir o kadar da nefret edeni var. Bunun en büyük sebebi ise İnstagram’a mastürbasyon yaparken attığı video oldu.

Kerimcan Durmaz Şu An Ne Yapıyor?

Make – Up Artistlik yaparken sosyal medya ile de uğraşan Kerimcan ününü sosyal medya sayesinde yakalamış ve Türkiye’ye geri dönerek DJ olmuştur. Günümüzde çok yüksek takipçilere sahip olan Kerimcan Dj’lik işi ile devam etmektedir. Bunun yanı sıra İnstagram üzerinden aldığı reklamlarla birlikte son zamanlarda da Youtube’un ülkemizde büyümesi ile birlikte Youtube’a da gözünü dikmiş durumda.

3 ay önce Youtube için video çekmeye başlayan Kerimcan kanalında vlog çekiyor, makyaj videosu çekiyor, farklı challengelarla ilgili videolar yapıyor. Şu anda Youtube kanalında 13 adet video bulunmaktadır. Her bir videosu 1 milyon izlenmeyi geçerken 2 milyonu dahi geçen videoları da bulunmaktadır.

3 ay gibi kısa bir süre içinde üç yüz altmış bin aboneye sahip hale geldi. DJ olarak bir gecede 20 bin ile 30 bin lira arasında kazandığı söylenen Kerimcan Durmaz Youtube ile de gelirini çok fazla arttırdığı söylenebilir. Kazandığı paraları ünlü markalardan aldığı pahalı çantalara kürklere veren Kerimcan gösterişe de çok önem veriyor. Makyajsız dolaşmayan Kerimcan her zaman pahalı kıyafetleri ile boy gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir