Akra FM

Radyo yayınınız yükleniyor...
Akra FM Hakkında Bilgi

1993 yılında yayın hayatına hızlı bir şekilde giriş yapan ilk özel radyolardan birisidir. O yıllardan beri istikrarlı ve başarılı bir şekilde yayın hayatını sürdürmekte ve dinleyicilerine ulaşmaktadır. Kurucusu Mahmud Esad Coşan’dır ve AK-RA Televizyon habercilik ve Yapım A.Ş. olarak yayın hayatına giriş yapmıştır. Kuruluş aşamasından beri hedefi müzik değil her zaman sohbet olan Akra FinİN sloganı da bunu yansıtmaktadır.

akra fm radyo dinle, canlı akra fm dinle

1993 yılında kurulurken benimsedikleri ve günümüze kadar hala devam ettirdikleri slogan “tüm sesler onda güzel”dir. Türkiye’de 300’e yakın verici ile çalışmaktadır bu da Akra FM’i ülkenin en geniş frekans ağına sahip bir radyo yapmıştır. Sesinin ulaştığı il ve ilçelerin toplamı yaklaşık 500’e ulaşmaktadır. Her kasabada her köyde Akra FM’e ulaşılabilir. Yayınlarında Akra FM dinle huzur bul yayın akışını benimsemişlerdir. Akra FM dinleyenler o güzel sohbetlerle huzur içinde bir gün geçirebilir. Yayın politikası haber, sağlık, kültür sanat, spor, eğitim ve sohbet olarak devam etmektedir. Ayrıca internet üzerinden Akra FM canlı olarak dinlenebilir.

İnternet ortamında yaklaşık olarak 100 ülkede birden dinlenmektedir. Radyonun internet ortamındaki yayın akışına Akra FM canlı dinle üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek bir müziğe bağlı kalmamaktadır. Tasavvuf, ezgi, pop ve etnik müzik türlerinden hepsine yer vermektedir. Telif haklarına büyük önem gösteren Akra yayınladığı müziklerin teliflerini düzenli ve zamanında ödeyen kuruluşlardan biridir.

Akra FM Frekansları

Adana 101.9
Ankara 107.4
İstanbul 107.6
İzmir 96.9
Antalya 95.3
Çanakkale 101.0
Bursa 107.6
Denizli 96.8
Düzce 107.6
Konya 102.0
Kütahya 93.8
Manisa 103.3
Muğla 102.6
Rize 102.5
Samsun 103.0
Sivas 100.1
Tokat 96.0

Akra FM İletişim Bilgileri

Akra televizyon habercilik ve yapım şirketinin posta adresi;
Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Cad. No:21/1 Üsküdar/İSTANBUL
Telefon numarası: 0216 325 22 65
Fax numarası: 0216 327 76 33
E-Posta: [email protected]

Dini, İslami Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Vav Radyo
  2. Semerkand Radyo
  3. Radyo 7 Kuran Meali
  4. Moral FM
  5. Gözyaşı FM
  6. Diyanet Radyo

4 yorum yapılmış

 1. Hayırlı Günler dilerim ben bu yazıyı memnuniyetimi belirtmek için yazıyorum Akra Radyoyu dinlememin sebebi çok güzel ilahiler çıkması ve çok güzel sohbetlerin olmasıdır. Şuan Aynadaki insan programını dinliyoruz. Bu programı dinlediğimde çok güzel geniş önemli bilgiler veriliyor. Bu bilgilerle ruhumuz yenileniyor. Diğer sevdiğim programı ise Esma’dan Yansımalar programıdır. Bu programda ise Allah-u Teala’nın 99 isminden bahsedilir ki en sevdiğim kısımda budur. Allah bu yayını yapan bize ulaştıran herkesten razı olsun. Selametle..

 2. Muhteşem bir radyo frekansı. Zaman öldürmek yerine zamanında bilgilendiren bir radyo…

 3. Selamünaleyküm. Radyonuzu severek dinliyorduk ama Çorum/Osmancıkta yayınınız kesildi yaklaşık 3_4 senedir burda çekmiyor biran önce ilgilenirseniz çok memnun oluruz Allah şimdiden razı olsun ..
  Mahmut Esat Coşan hocamızın sohbetlerini çok özledik. #Akra fm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir