Best FM

Best FM Hakkında Bilgi

Türkiye’de yayın yapan ilk özel radyo istasyonlarından biri olan Best FM canlı güvenilir, diğer radyo kanallarından bağımsız, kaliteli programları ve dürüst yayın ilkeleri sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen ulusal radyo istasyonları arasında yerine almıştır. Radyo popüler müzik yayını yapıyor. Yayın hayatına Cem Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı Gazoz Ağacı programı ile 5 şubat 1993 tarihinde başlamıştır.

best fm radyo dinle, canlı best fm radyo dinle

Yayınlanan ilk parça ise Ajda Pekkan’ın “Kimler Geldi, Kimler geçti” şarkısıdır. Radyo 2006 senesinde Best FM canlı dinle internet yayınını yapmaya başlamıştır. Cem Arslan Gazoz Ağacı programı 29 Kasım 2012 senesinde mobil yayın aracılığıyla dinleyicilere ulaştırılmıştır. Gerçekleştirilen bu mobil yayın sayesinde Best FM Türkiye’de bunu ilk yapan radyo kanalı olma unvanını kazanmıştır. “Radyonuz Açık Olsun” sloganı ile kurulmuş olan Best FM yayınlarını tüm hızıyla sürdürüyor ve en fazla dinlenen radyolar arasında bulunuyor.

Ülke içerisindeki pek çok şehirde karasal frekans ile hizmet veren radyo, aynı zamanda uydu ve dijital platformlar üzerinden de canlı olarak dinlenebiliyor. Best FM’in mobil uygulamalarını Play Store ve App Store’dan indirmek mümkün. Bunun yanı sıra dijital platform olarak hizmet veren Digiturk ve DSmart’tan da Best FM’e ulaşılabiliyor. Best FM’in kendi sitesi başta olmak üzere diğer internet siteleri üzerinden Best FM dinle olarak erişim sağlayıp 7/24 dinleme imkanı sağlanabilir.

Best FM’de en fazla dinlenen programlar arasında Yasemin Şefik’le 90’lık kaset, Ceyhun Yılmaz Show, Cem Arslan Gazoz Ağacı, Adem Metan Show ve Altan Kirazla Festival gibi programlar bulunuyor.

Best FM Frekansları:

Digiturk 409. kanal
D Smart 654. kanal
Adana Merkez 87.8
Ankara Merkez 98.3
Antalya Merkez 98.4
İstanbul Üsküdar 98.4
Muğla Bodrum 94.0
Bursa merkez 98.4
Gaziantep Merkez 95.6

İletişim Adresleri:

Tel: 0212 251 76 77
Mail: bilgi@bestfm.com.tr

1 yorum yapılmış

  1. Bu radyonun çok eski bir dinleyiciyim. Pop müzik diyince aklıma her zaman best radyo gelir en sevdiğim dönem olan 90’lar pop dinlemekten keyif aldığım büyük haz duyduğum zamanlardır. Bu zamanların tadını bu radyo ile çıkarıyorum. Bu radyoda en çok sevdiğim program Cem Arslan ile Gazoz ağacı programıdır. Vardiyalı çalıştığımdan dolayı bazen işyerinde açıyorum bazen de evde açıyorum ve sürekli programı kaçırmadan izliyorum. Bence best FM Türkiye’de gelmiş geçmiş en önemli özel radyolardandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir