CNN Türk Radyo

CNN Türk Radyo Hakkında Bilgi

CNN Türk Doğan medya ve Time Warner tarafından ortak olarak 1999 yılında kurulmuştur. Türkiye’de yabancı bir medya ile ortak olarak kurulan ve yayın yapan ilk kanaldır. CNN Türk radyo 2001 yılında yayın hayatına başlamıştır. Haberleri farklı bir yayıncılık anlayışı ile dinleyicilere sunan radyo haberlere farklı ve yeni bir yüz getirmiştir. Siyasetten, ekonomiye kadar olan tüm gelişmeleri CNN Türk radyo dinle ile anında dinleyebilirsiniz. Radyonun sloganı tarafsız ve güvenilir haberdir.

cnn türk radyo dinle, canlı cnn türk radyo fm dinle

Haberler dışında olan programları ile de yayın yapmaktadır. Tüm dünyada yaşanan olayları ve haberleri tarafsız bir şekilde dinlemeniz mümkündür. Ayrıca gündemdeki olayları tartışma programlarını CNN Türk radyo canlı dinle ile anında takip edebilirsiniz. Kendi resmi sitesinden dinleme imkanı olduğu gibi akıllı telefonlarınızdan da dinleme imkanına sahipsiniz. Akıllı telefonların marketlerinden uygulamayı indirerek günün her saati haberleri ve ekonomiyi takip etmeniz mümkündür. Günün her saati dünyada olan değişimleri, spor haberlerini ekonomiyi, döviz kurunu anında CNN Türk radyo canlı ile öğrenebilirsiniz.

Ekonomiye ait haberler haber programlarının hemen ardından dinleyiciler ile buluşur. Reklam aralarında değişen kur ve değerler anında dinleyiciler ile paylaşılır. Haberleri farklı bir bakış açısı ile dinlemek ve her şeyden haberdar olmak için tek adresiniz CNN Türk radyodur. Aynı zamanda iş dünyasının önemli isimlerinden değerlendirme ve yorumların da sunulduğu programlar vardır. Sadece haberler ve ekonomi ile sınırlı değildir. Yayın akışında kültür, sanat ve tarihe dair programlar bulunmaktadır. Hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olacak programları takip etmek mümkündür.

CNN Türk radyo Frekansları

İstanbul 92.5
Ankara 107.6
Adana 102.2
Antalya 92.5
Bursa FM-100.9
Eskişehir 93.0
İstanbul 92.5
İzmir 93.0
Kayseri 106.3
Kırıkkale FM-106.6
Kırşehir FM-106.3
Konya 100.4
Nevşehir 106.5
Sivas 106.3
Yozgat 106.0

Haber Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. NTV Spor Radyo
  2. A Haber Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir