Gözyaşı FM

Gözyaşı FM Hakkında Bilgi

Konya merkezli olarak 1995 yılında Değişim Radyo ve Televizyon A.Ş kuruluşu olarak yayına başlayan Değişim FM radyosu 1996 yılında el değiştirerek yeni sahibi tarafından Gözyaşı FM olarak yayın yapması sağlandı. Konya’da 102,9 frekansı ile yayına başladıktan sonra ayın frekans üzerinden yayınını günümüzde de devam ettirmektedir. Yayın ilkelerinde milli ve manevi değerlere önem vererek yaptığı tüm yayınlarda seviyeli yayınları ile dinleyicisinin takdirini kazanmış bir müzik radyosu olarak kendisini kabul ettirmiştir.

gözyaşı fm radyo dinle, canlı gözyaşı fm radyo dinle

Gözyaşı FM dinle 2011 yılında tekrar el değiştirmiş ve ismini Konya Gözyaşı FM olarak değiştirmiştir. Yayın ilkeleri ve yayın akışında bir değişiklik olmamıştır. Gözyaşı FM canlı yayınlarında dinleyici isteklerine öncelik vermeye çalışmaktadır. Yayınlarını karasal yayın frekansı üzerinden yaptığı gibi internet erişim adresi üzerinden de yaparak, sadece Konya değil farklı bölgelerde de dinlenilmeyi sağlıyor. Gözyaşı FM canlı dinle yayınlarında özlü sözlerle yayınlarını süslemeye ve dinleyicinin hoşuna giden, dinleyicilerden gelen sözlerle yayınlar renklendirilmeye çalışılıyor.

Yayınlarının neredeyse tamamında Türk sanat müziği, halk müziği ve slow müzik türlerine yer vermektedir. Gözyaşı FM hizmet misyonunda doğru bildiği ilkelerden ayrılmadan ve çizgisini değiştirmeden yayınlarını sürdüreceğini belirmektedir. Yayınlarda sıklıkla duyabileceğiniz özlü sözlerden bazıları şunlardır. Sevgi söz değil özdür. Sevgi kağıda, web sitesine yazılmaz kalbe yazılır. Seni anmaktan bizleri gafil kılma, zikrinle doldun, iman nuru yayılsın bizi dinleyenlere gibi çok sayıda sözü duyarak müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Resmi internet sitesi üzerinde oluşturulmuş, istek hattı bölümünden istediğiniz şarkıları iletebilir ve çalınmasını sağlayabilirsiniz. Yine internet sitesi üzerinden radyo dinleyebilir, program akışlarını görebilir, çeşitle haberleri kontrol edebilirsiniz. Yayın akışı içerisinde ilahileri ve dini sohbetleri sıklıkla bulabilirsiniz.

Gözyaşı FM frekans bilgisi

Konya merkezli olarak yayın yapan yerel bir radyodur ve frekansı 102,9’dur.

Gözyaşı FM iletişim bilgileri

Babalık mıh, Demirci İş merkezi B blok Kat:7 No:703 Selçuklu/Konya
Telefon: 0332 353 77 73

Dini, İslami Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Vav Radyo
  2. Semerkand Radyo
  3. Radyo 7 Kuran Meali
  4. Moral FM
  5. Diyanet Radyo
  6. Akra FM

1 yorum yapılmış

  1. İlahi ve kuran dinlemek isteyenlerin tercih etmesi gereken harika bir radyo başka bir şeyle işi olmaz yayınını yapar işine gücüne bakar diğer dini radyolar gibi dini siyasete alet etmez. Ben yıllardır radyodan, telefondan, canlı radyo sitelerinden takip ederim. Nette arama yaparken sitenize denk geldim gerçekten güzel bir canlı radyo sitesi yapmışsınız. Gözyaşı FM dinlemek için artık sitenizi tercih edeceğim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir