İmbat FM

İmbat FM Hakkında Bilgi

Damar parçaları tercih edenlerin adresi olan İmbat FM sevenlerine kesintisiz arabesk ve fantezi müzik yayını ile ulaşıyor. Eski ve yeni arabesk ile fantezi müziğin tüm parçaları dinleyicilere sunuluyor. Eski ve köklü bir tarihe sahip olan İmbat FM 1992 yılında İzmir’in yerel radyolarından biri olarak hizmet vermesi ile başladı. Bu yıldan itibaren kendini sürekli olarak geliştiren radyo daha fazla dinleyici sayısı ile yayın hayatına devam ediyor.

imbat fm radyo dinle, canlı imbat fm radyo dinle

İmbat FM iki arkadaş tarafından İzmir’de kendi müzik zevklerini yansıtacak bir radyo olması amacıyla kuruluyor. Sonrasında ise giderek daha fazla dinlenen ve tutulan radyolar arasına giren İmbat FM web üzerinden de yayın yapmaya devam ediyor. Şu an radyo Kordon Medya Grubu bünyesinde yer alıyor. Damar parçaları tercih eden kişilerle arabesk müziğe düşkün olanları buluşturan İmbat FM canlı yayınlarına tam gaz devam ediyor.

Radyo dinleyicilerine Ege Bölgesin’de karasal olarak yayın yapıyor. Bu yüzden Türkiye’nin her noktasına maalesef ulaşamıyor. Fakat Türkiye’nin her noktasından İmbat FM dinle özelliğinden faydalanmak isteyenler internet üzerinden radyoyu rahatlıkla dinleyebiliyor. “Tam 90 İmbat FM” sloganı ile yayın hayatına devam eden radyo Ege Bölgesi’nin en çok dinlenen istasyonları arasında yer alıyor.

Radyonun dinleyiciler tarafından en fazla tercih edilen özelliği de canlı yayına mesaj atarak katılmaları ve istek parçalarını DJ’lere kolaylıkla ulaştırılabiliyor olmaları. Dinleyiciler Ege’nin en fazla dinlenen radyosu olan İmbat FM canlı dinle ile sevdikleri arabesk parçaları dinleyebiliyor ve ayrıca istek hattına mesaj göndererek sevdiği ve değer verdiği insanlara parça armağan edebiliyor.

İmbat FM frekansları

İzmir 90.0
Aydın 91.40
Manisa 89.90
Muğla 89.80
Bodrum 88.00
Çeşme 90.00
Datça 89.80
Foça 90.00
Akhisar 89.90
Ödemiş 96.70
Denizli 92.80

İletişim adresleri

Adres: Kamil Tunca Bulvarı Bornova/İzmir
Tel: 0232 462 54 56
GSM SMS: 3969 IMBAT yaz boşluk bırak isteğini ilet

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Efkar FM
  2. Damar FM
  3. Radyo Seymen
  4. Radyo 7
  5. Kral FM
  6. Baba Radyo

5 yorum yapılmış

  1. Manisa T tipi kapalı ceza evinde kaldığım günlerde çokça dinlediğim bir radyo istasyonudur. Mapusluk günlerinde radyonun sayesinde az da olsa hasretimizi unutuyoruz. Eşim radyodan istek isterdi benim dinlediğimi bilirdi her akşam olmasa da onun isteklerine denk gelirdim. Zor günlerdi ama bu günleri koğuşta hep birlikte İmbat Fm dinleyerek atlattık. Şimdi mapusluk yok ve yine dinliyoruz.

  2. İzmir Aliağa şakran cezaevinde yatan eşim Hamid Almusiti için İbrahim Tatlıses’in yanarım parçasını çalar mısınız. Seni çok seviyorum kendine dikkat et kızımla ben seni dua ve sabır ile bekliyoruz. Allah’ın izniyle en kısa zamanda yanımızda olucaksın. Kalbimiz seninle elini kalbine götür beni ve kızını orada hissediceksin. Seni seviyoruz

  3. MENEMEN T TİPİ CEZA EVİN DE YATAN BABAM FATİH ÖZDEMİR E BEN OĞLU ALAATTİN ÖZDEMİR ÇOK ÇOK SELEMLARIM VAR İNŞALLAH YANIMIZDA OLURSUN BABAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir