İmbat FM

Radyo yayınınız yükleniyor...
İmbat FM Hakkında Bilgi

Damar parçaları tercih edenlerin adresi olan İmbat FM sevenlerine kesintisiz arabesk ve fantezi müzik yayını ile ulaşıyor. Eski ve yeni arabesk ile fantezi müziğin tüm parçaları dinleyicilere sunuluyor. Eski ve köklü bir tarihe sahip olan İmbat FM 1992 yılında İzmir’in yerel radyolarından biri olarak hizmet vermesi ile başladı. Bu yıldan itibaren kendini sürekli olarak geliştiren radyo daha fazla dinleyici sayısı ile yayın hayatına devam ediyor.

imbat fm radyo dinle, canlı imbat fm radyo dinle

İmbat FM iki arkadaş tarafından İzmir’de kendi müzik zevklerini yansıtacak bir radyo olması amacıyla kuruluyor. Sonrasında ise giderek daha fazla dinlenen ve tutulan radyolar arasına giren İmbat FM web üzerinden de yayın yapmaya devam ediyor. Şu an radyo Kordon Medya Grubu bünyesinde yer alıyor. Damar parçaları tercih eden kişilerle arabesk müziğe düşkün olanları buluşturan İmbat FM canlı yayınlarına tam gaz devam ediyor.

Radyo dinleyicilerine Ege Bölgesin’de karasal olarak yayın yapıyor. Bu yüzden Türkiye’nin her noktasına maalesef ulaşamıyor. Fakat Türkiye’nin her noktasından İmbat FM dinle özelliğinden faydalanmak isteyenler internet üzerinden radyoyu rahatlıkla dinleyebiliyor. “Tam 90 İmbat FM” sloganı ile yayın hayatına devam eden radyo Ege Bölgesi’nin en çok dinlenen istasyonları arasında yer alıyor.

Radyonun dinleyiciler tarafından en fazla tercih edilen özelliği de canlı yayına mesaj atarak katılmaları ve istek parçalarını DJ’lere kolaylıkla ulaştırılabiliyor olmaları. Dinleyiciler Ege’nin en fazla dinlenen radyosu olan İmbat FM canlı dinle ile sevdikleri arabesk parçaları dinleyebiliyor ve ayrıca istek hattına mesaj göndererek sevdiği ve değer verdiği insanlara parça armağan edebiliyor.

İmbat FM frekansları

İzmir 90.0
Aydın 91.40
Manisa 89.90
Muğla 89.80
Bodrum 88.00
Çeşme 90.00
Datça 89.80
Foça 90.00
Akhisar 89.90
Ödemiş 96.70
Denizli 92.80

İletişim adresleri

Adres: Kamil Tunca Bulvarı Bornova/İzmir
Tel: 0232 462 54 56
GSM SMS: 3969 IMBAT yaz boşluk bırak isteğini ilet

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Efkar FM
  2. Damar FM
  3. Radyo Seymen
  4. Radyo 7
  5. Kral FM
  6. Baba Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir