Joy FM

Joy FM Hakkında Bilgi

Joy FM ülkemizin ilk yabancı slow müzik radyosu olarak 1993 yılında kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. Türkiye’nin en çok dinlenilen yabancı müzik radyo kanallarından biri olan Joy FM Star Medya Grubu tarafından kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da olan radyo, 1993 senesinden beri soluksuz olarak yayın hayatına devam ediyor. Yabancı pop, jazz, blues ve new age tarzında müzikleri bünyesinde barındıran radyo kanalını Joy FM canlı dinle diyerek kendi sitesinden dinleyebilirsiniz.

joy fm radyo dinle, canlı joy fm radyo dinle

Kurucusu olan Star Medya Grubu’nun satışı üzerine önce Kanadalı firma Canwest’e satılan Joy FM daha sonra firmanın Türkiye’deki yayın hayatına son vermesi üzerine şimdiki şirketi olan Karnaval Media Group’a geçmiştir. Yayın sloganı “Enjoy your life” olan radyo kanalı, popüler yabancı müziklerin yanı sıra, kıyıda köşede kalmış eserleri de yayın akışında çalmaya özen gösterir. Yayın alanı İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere üç büyük şehre dağılmış olan radyo kanalını Joy FM canlı ile bu şehirlerden dilediğiniz saatlerde dinleyebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen yabancı müzik radyo kanallarından biri olmasının yanı sıra bünyesinde yer verdiği DJ’leri ile de farklı konseptlerde radyo programlarına yeşil ışık yakar. Caz müzik denince ülkemizde akla gelen ilk isimlerden biri olan Kerem Görsev’in de sunuculuğunu üstlendiği programları sayesinde caz müzik sevenlerine keyifli dakikalar yaşatır. Joy FM dinle diyerek internet üzerinden aratacağınız radyo kanalını aşağıdaki frekanslar yolu ile de arabanızda ya da radyonuzda manuel olarak bulabilirsiniz.

Farklı ve kaliteli dünya müziklerinin yayınını Türkiye’de yapmaya başlayan bu kanalın yayın dili Türkçe olmakla birlikte çalınan şarkıların büyük çoğunluğu da yabancı müziklerden oluşur. Dünya müziklerine çeşitli programları vasıtası ile yer veren Joy FM, hemen hemen dünyadaki her dilden eserlerin yayınlarını da yapabilir.

Joy FM Radyo Frekansları

İstanbul – 100.6 FM
Ankara – 106.5 FM
İzmir – 97.7 FM

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 368 6200

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir