Joy Türk

Joy Türk Hakkında Bilgi

Ülkemizde FM radyo hizmeti veren Karnaval Media Group çatısı altında bulunan Joy Türk FM 2003 kurulmuştur. Türkiye’de slow müzik radyosu olarak ilk hizmet veren radyodur ve kısa sürede yayınlarını ülke geneline yaymıştır. Joy Türk dinle sayesinde Türkçe slow müzik dinleme keyfini çıkartabilirsiniz. İstanbul üzerinden yayın yapmaya başlayan Joy Türk FM kısa sürede ülkenin 81 ilinde yayın yapmaya başlamıştır. Joy Türk canlı yayın yaparak ülke genelinde kesintisiz müzik yayını yapmayı hedeflemiştir. Tüm dinleyiciler, pop ve rock müziklerini birlikte Joy Türk FM üzerinden dinleyebileceklerdir.

joy türk radyo dinle, canlı joy türk radyo fm dinle

Joy Türk canlı dinle ile belirli günlerde belirlenen şarkıcılar ile akustik performansları dinleyebilirsiniz. Joy Türk FM aşkı hisset sloganı ile yayınlarına başlamaktadır. Türkçe popun en iyisi, Türkçe slowun en iyisi ve Türkçe rockın en iyisi yayınları ile dinleyicilerine en iyi müzik yayınını yapmaktadır. Deneyimci yayınları ile dinleyicilerin en çok dinlemek istedikleri parçaları çalmaktadır. Dinleyiciler ile önceden yapılmış olan tüm röportajları değerlendirerek dinleyici beklentilerine göre içerikler hazırlayarak iyi bir dinleti hazırlatıyor.

Türkiye’nin ilk slow radyosu olarak 2004 yılında Joy Türk FM Türkçe slow yayınlarını tüm frekanslarında sunmaya başlamıştır. Karnaval Media Group alt yapı sisteminin gücünden faydalanan Joy Türk yurt genelindeki yayınlarını kesintisiz olarak, internet, mobil cihazlar ve tüm radyo cihazları üzerinden dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Joy Türk FM frekansını radyonuzda yakalayabildiyseniz başka radyo aramıza gerek kalmaz ve en iyi şarkıları dinlersiniz.

Joy Turk FM Frekans:

İstanbul 89.0
Eskişehir 106.0
Gaziantep 106.5
İçel 107.0
Ankara 106.0
Alanya 106.5
Erzurum 106.0
Kocaeli 106.2
Konya 107.0
Van 100.6 frekansından yayınlarını ulaştırmaktadır. Her dinleyici internet üzerinden bulunduğu ile göre frekans bilgilerini sorgulayarak Joy Türk FM radyosuna kavuşabilir.

İletişim Bilgileri:

Karnaval Media Group
Maslak Mah. A.O.S 55. Sok No:2 Aksoy Plaza Kat:2 Sarıyer İstanbul
Telefon: 0212 368 62 00

1 yorum yapılmış

  1. Radyo candır Radyo hayattır bunları neden söylüyorum insanın modu her zaman farklı olabilir. Modunuza göre şarkı seçmenize gerek yok radyo bunu bizim yerimize yapıyor. Farklı bir sürü şarkı sırayla çıkıyor bizi bir yerden alıp başka yerlere götürebiliyor modunuz sürekli değişiyor işte radyo böyle bir şey bu mod değiştiren radyolardan biridir. Joy Turk Fm dinleyerek gerçekten iyi hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir