Number 1 FM

Number 1 FM Hakkında Bilgi

Number 1 FM radyosunun kuruluşu Ömer Karacan tarafından 1992 yılında Londra’da yapılmıştır. Ülkemizde yayın yapan ilk özel radyo unvanına sahiptir. 1994 yılında radyo merkezi İstanbul’a taşınmış ve yayınlarını İstanbul stüdyolarından yapmaya başlamıştır. Number 1 FM dinle yayın akışında ülkemiz insanlarına hem yerli hem de yabancı müzik keyfi yaşatmaktadır. Yurdumuzun farklı noktalarında farklı frekanslar ile yayın yapan Number 1 FM Türkiye’nin bir numarası sloganı ile yola çıkmış ve yayınlarında, en son çıkan parçalar sloganını kullanmaya başlamıştır. Günün yorgunluğunu atmak ve dinlenmek için Number 1 FM canlı yayınlarındaki en popüler şarkıları dinleyebilirsiniz.

number 1 fm radyo dinle, canlı number 1 fm radyo dinle

Number 1 FM canlı dinle yayınları NR1 Medya bünyesinde farklı alanlarda canlı yayınlar yaparak hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. En iyi DJ’leri ile haftanın belirli günlerinden özel yayınlar yapmaktadır. Yayınlarının büyük çoğunluğu yabancı pop müzik türüdür. Ülkemizin en iyi DJ’leri Oytun Su, Tolga Yiğit, Emin Yıldırım, Mert Hakan, Gökhan Koşar, DJ Şesu, Taruk Sarul, Murat İngin gibi isimler yer almaktadır. Radyo dinleyicileri her zaman kendi tarzlarında müzikler dinlemek isterler.

Number 1 FM dinleyicileri en iyi yabancı pop müzikleri her zaman bulabilmektedir. DJ’lerin sunum kaliteleri ile müzik dinlemek tamamen kaliteli ve seviyeli bir şekilde gerçekleştirilmiş oluyor. Birçok pop şarkıyı ilk defa Number 1 FM radyosunda dinleme şansını her zaman yakalayabilirsiniz. Yayınlarını TÜRKSAT 3A uydu üzerinden ve internet üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.

Number 1 FM Frekansları:

İstanbul102.4
Ankara 101.5
İzmir 90.5
Adana 107.7
Antalya 90.4
Bursa 102.4
Eskişehir 102.5
Kayseri 99.7
Kocaeli 102.4
Marmaris 102.5
Kuşadası 101.7
Bodrum 102.4
Göcek 102.5

İletişim Bilgileri:

Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR
London / United Kingdom
İzleyici Temsilcisi; Mehmet Cem Akgün

1 yorum yapılmış

  1. Ben yabancı müzik dışında başka şarkı dinleyemiyorum çok denedim ama beni bayıyor. Number 1 FM gerçekten sınırları olmayan bir radyo harika müzikleri çok güzel sıralayarak harika DJ’leri ile sunum yapıyor. Mesela benim bu radyoda favori 3 dj var bunlar sıralama ile verecek olursam Emin Yıldırım, Tolga Yiğit, Mert Hakan işte bu isimler benim ekollerimdir özellikle Number 1 FM dinlediğim saatler bu Dj’lerin yayın yaptığı saatlerdir. Yabancı müzik dinlemek isteyenler bu sitede bu kanalı rahatlıkla dinleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir