Number One Türk

Number One Türk Hakkında Bilgi

1993 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana birçok isim ile hizmet veren radyo kanalı, Number One Türk adıyla yayın hayatına devam ediyor. Türkçe pop müzik yayınları yapan kanal, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Ali Karaca’nın sahibi olduğu kanal, Number One Türk canlı olarak da yayınlar yapıyor. Türkiye’de kurulan ve uzun zaman el değiştirmeden yayın yapan köklü bir kanal olarak hizmet veriyor.

number one türk radyo dinle, canlı number one türk radyo fm dinle

Kanal ilk olarak Klas FM adı ile kurulmuştur. Başarılı yayınları ve güncel çalışmaları ile ismini kısa sürede duyuran kanal, bir süre sonra yayın tarzını değiştirerek Türkçe Pop müzikler çalmaya başladı. 2012 senesinde yeni yayın tarzı ile birlikte ismini de değiştiren kanal, Number One Türk adını aldı.

Number One Türk Frekansları

Stüdyo programlarına mümkün olduğu kadar az zaman ayıran kanal, en çok müzik yayını yapan kanal olarak biliniyor. Daha az konuşma ve daha çok müzik yayınını prensip edinen Number One Türk dinle için mevcut frekanslar ile keyifli müzik saatleri sunuluyor. Karasal yayın imkanı sunan frekansları;

İstanbul 98.6
Ankara 97.4
İzmir 95.9
Adana 107.7
Antalya 96.3
Bodrum 98.9
Bursa 98.6
Eskişehir 92.3
Göcek 98.7
Kayseri 89.7
Kocaeli 98.6
Çeşme 96.6
Kuşadası 93.9
Marmaris 98.7
Sakarya (Adapazarı) 98.6

Number One Türk İletişim Bilgileri

Türkiye’de bilinen ve keyifle dinlenen bir radyo kanalı olan Number One Türk canlı dinle imkanı ile en yeni, seçkin ve popüler müziklere de yer veriyor. Aynı zamanda çok sayıda sosyal sorumluluk projesinde de yer alan kanal, sosyal medya hesaplarıyla da dinleyenleri ile iletişim sağlıyor. Türksat 3a üzerinden de yayın yapan kanal, tüm Türkiye’den ve Avrupa’dan dinlenebilme imkanı sunuyor.

info@numberone.com.tr

1 yorum yapılmış

  1. Number One Türk radyosunu sadece müzik yayını yaptığı için dinlerim reklamları hadi geçelim boş boş konuşan Dj olmadan müzikler harika akıp gidiyor evet Dj olması gerekir ama bazen çok boş muhabbet dönüyor. Boş beleş muhabbet beni rahatsız ettiği için de dinlemiyorum. Bu radyo istasyonu tamda dinlemek istediğim şarkıları çalan bir frekans eskiden radyo klastı sanırım şimdilerde ismi de güzel yakışmış. Ne diyelim yayın hayatlarında başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir