Power FM

Power FM Hakkında Bilgi

Power FM 1992 yılında Cem Hakko tarafından kurulmuştur. Sloganı en iyi en yeni müziktir. En hit ve en yeni yabancı müzikleri yayınlayan ve unutulmaz DJ performansları ile hala popülerliğini koruyan bir radyodur. Yabancı müzik dinlemeyi seviyorsanız tek adresiniz Power FM olmalıdır. Gece ve gündüz yayın akışı farklı olduğu için günün her saati dinleme imkanına sahip olursunuz. Google Play ve Apple Store gibi marketlerden cep telefonlarınıza indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

power fm radyo dinle, canlı power fm radyo dinle

Power FM sizlere DJ olma fırsatı veren bir radyodur. Sitesinde bulunan formu doldurup ses kaydınızı yükleyip firmaya gönderebilirsiniz. Güne unutulmaz DJ performansları ile başlamak ve yabancı müzik bilginizi geliştirmek için Power FM dinle ile başlamak gününüzü daha enerjik kılacaktır. Yayın akışı çok çeşitli olup tanınmış programlardır. Türkçe müziğe birçok alternatif bulabilirsiniz ama yabancı müzikte alternatif yok denecek azdır. Tüm dünyada yeni çıkan ve ne çok dinlenen müzikleri anında sizler için çalan tek radyo Power FM’dir. Program arası reklamların süresi kısa olduğu için sıkılmazsınız.

Power FM aynı zamanda uydudan da yayın yapan bir radyodur. Türksat 3A 42 derece doğu ve 11.096 frekansından dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. D Smart 550. kanalda, Teledünya da 1 nolu kanalda sizleri beklemektedir. Power FM canlı dinle ile her yerden her zaman dinleme imkanına sahipsiniz. Hayatımızın olmazsa olmazı müzik dinlemek ruha iyi gelir. Müzik evrensel bir daldır. Power FM canlı performansları dinlemek için tek tık ile internete girmeniz yeterlidir. Hemen hemen tüm illerde dinlenebilme imkanına sahiptir.

Power FM Frekansları

İstanbul 100
Ankara 100
İzmir 100
Antalya 100
Aydın 100
Balıkesir 100
Bursa 100
Denizli 100
Diyarbakır 100.30
Erzurum 100.70
Eskişehir 100.50
Mersin 105.00
Gaziantep 104.60
Konya 97.00
Muğla 100.30
Sakarya 100.70

İletişim Bilgileri

sorumlumudur@powerturk.com

1 yorum yapılmış

  1. Radyo demode oldu diyenlere buradan bir iki̇ çift laf edeyim radyolar hiç bir zaman demode olmaz radyo dinlemek ayrı bir zevktir bu zevki anlamayanlar büyük ihtimalle radyodan bir haber hiç dinlemeyen yeni jenerasyondur. Eski olup da radyoyu beğenmeyenler de o devri iyi anlayamamış yada içinde müzik ruhu sevgisi olmayan insandır. Ya bizler radyo ile yatağa giren radyo ile sabahlayan adamdır. Power FM dinliyorum çünkü o da benim dönemime ait radyolardan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir