Power Love

Power Love Hakkında Bilgi

Power Group bünyesinde İstanbul merkezli olarak 2012 yılında kurulan ve 100.2 frekansı ile İstanbul’da yayına başlayan Powerlove FM, hem Türkçe hem yabancı slow müzik yayını yapıyor. Powerlove dinle “The Power of Love” sloganı ile günün her saatinde yayın hizmeti veriyor. Özellikle yabancı slow şarkıları kaliteli olarak yayınlayarak müzik severlere inanılmaz anlar yaşatmaktadır. Powerlove canlı yayınlarını İstanbul merkezli olarak karasal yayın ilkeleri ile sürdürmektedir. Yeni belirlemiş olduğu aşkın gücü sloganıyla yayınlarına yeni bir renk katmaya başladı. Müzik alanındaki farklı yayın ilkeleri ve en iyi DJ’leri kullanarak en kaliteli müzik yayınlarını yapıyor.

power love fm radyo dinle, canlı power love fm radyo dinle

Powerlove canlı dinle yayınlarını hafta içi, Didem Oğur’un Morning Love, Zeynep Everi’nin Drive Time yayınları güne başlangıç yapmaktadır. DJ Babis Mykonos programıyla en mükemmel performansını sergileyerek keyifli yayınları ile dinleyicilerin müzik keyfi artırılıyor. Power Group tüm radyo yayınlarında olduğu gibi Powerlove FM sürekli olarak kendisinden emin ve kaliteli yayınlarını 7/24 kesintisiz sürdürmektedir.

Powerlove FM dinleyicileri yabancı müziklerin en iyilerini, İngilizce ve Türkçe yayınları sayesinde müzik ihtiyaçlarını gidermektedir. İstanbul ve birçok şehirde arabanızla gezerken, en güzel yabancı müzikleri Powerlove kanalında dinleyerek kendinizi ruhen rahatlatabilirsiniz.

Powerlove FM Türkiye’nin her yerinde internet üzerinden yayın yaparak, internet erişimi olan her yerde müzik keyfi yaşatmaya devam ediyor. Program akışlarında harika sohbetler, dünya klasiklerinden en iyi müzikler, yerli ve yabancı slow şarkılar, hepsi sunuluyor. Kolay kullanım özeliği olan web sitesi üzerinden sorunsuzca takip edilebilmekte ve mobil erişimlerle dinleyebilirsiniz.

Powerlove FM Frekansı:

Power Love İstanbul’da 100.2 frekansı ile yayın yapmaktadır. Ülkemizin diğer bölgelerinde web üzerinden hizmet yayın hizmetlerini yaparak, en iyi müzik dinletileri sunuyor.

Powerlove İletişim Bilgileri:

Vakkorama Radyo Reklam ve Yayıncılık A.Ş.
Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sok. No:43 Altunizade – Üsküdar – İstanbul
Telefon: 0 216 474 15 15

Yabancı Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Virgin Radyo
  2. Slow Time
  3. Radyo Voyage
  4. Radyo Mydonose
  5. Radyo Fenomen
  6. Radyo Eksen
  7. Kral World
  8. Rock FM
  9. Power Pop

1 yorum yapılmış

  1. Akşam işten eve gelirim rahat bir duş ardından yemeğimi yanıma alıp direk odama geçerim odamdan İstanbul’un manzarasını izleyip radyomu açar Power Lowe FM dinlerim bu sayede kafamı boşaltıp bütün günün yorgunluğunu atarım hanginiz bunu yapıyor aranızda ben söyleyeyim 100 kişide belki de bir kişi çıkar radyolara eski değerlerini geri verin görsel medyayı çok kullandığımızdan robot gibiyiz sorgulamıyoruz. Biat eden köle gibi TV ne derse onu yapıyoruz. Eski günlerin hiç mi hatırı yok radyo başında verdiğin istek yayınlanacak mı dediğin günler de mi olmadı. Radyo bizim eskimeyen tek arkadaşımızdır. Sen vefasız olsan da o her zaman vefalıdır. Radyo Dinleyin radyo dinleyin ki kişiliğiniz ruhunuz saflıkla dolsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir