Power Pop

Power Pop Hakkında Bilgi

Radyoculuk hizmetlerine 1992 yılında başlayan ve uzman kadrosu ile en iyi yayınları yapmaya çalışan Power Group bünyesinde Power FM ve Power pop radyo kanalları ile dinleyicilerine müzik farkındalığı yaşatmaya çalışıyor. Power pop her türlü müzik grubundan yayınlar yaparak tüm dinleyici kesimlerine hitap ediyor. Power pop dinle sizlere en iyi ve en yeni pop müzik sloganı ile yayın yapmaktadır.

power pop radyo dinle, canlı power pop radyo fm dinle

Ülkemizin en güçlü müzik platformu içerisinde yer alan Power pop daha çok pop müzik dinlemeyi sevenlere hitap etmeye çalışmaktadır. Power pop canlı yayınlarını karasal ve ulusal yayınları ile ülkemizin her köşesine ulaştırmaktadır. Müzik severler internet erişimi üzerinden de Power pop kanalına ulaşabilir ve günlük yayın akışını takip edebilirler. Özel radyo sektöründe yerel ve ulusal yayın yapan yüzlerce radyo bulunmaktadır. Power pop en iyi Türkçe pop müzikleri dinleyebileceğiniz, dinlemek istediğiniz müzikleri istek yapabildiğiniz bir radyodur.

Power pop canlı dinle yayın akışında daha önceden dinlemediğiniz birçok yeni pop müzikleri dinleme fırsatı sunuyor. Radyo frekansınızı Power pop olarak ayarladığınızda doğru radyoyu seçmiş oluyorsunuz. Power pop Türkçe pop tutkunlarına en iyi şarkıları sunabilmek için Power pop 10 listesini oluşturuyor ve sırayla tüm şarkıları sizlere dinletiyor. Güçlü bir yönetim kadrosuna sahip olması yayın akışının sürekli güncel tutulmasını sağlıyor. Her il ve bölge için farklı frekans ayarları bulunduğu için evinizde olsun, arabanızla seyahatinizde olsun Power pop müziklerini rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Canlı müzik yayın akışlarını sosyal medya hesapları, internet sitesi üzerinden de takip edilebilmekte ve müzik dinlenebilmektedir.

Power Pop Frekansları:

İstanbul 100.4
İzmir 98.0
Ankara 98.8
Bursa 100.4

İletişim Bilgileri:

Rumeli Reklamcılık ve Radyo Yayıncılığı A.Ş
Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı sok. No:43 Altunizade Üsküdar İstanbul
Telefon: 0216 554 04 00

Yabancı Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Virgin Radyo
  2. Slow Time
  3. Radyo Voyage
  4. Radyo Mydonose
  5. Radyo Fenomen
  6. Radyo Eksen
  7. Kral World
  8. Rock FM
  9. Power Love

2 yorum yapılmış

 1. Yeni keşfettiğim bir radyo kanalı olan Power Pop gerçekten güzel bir yayın programı var. Son bir haftadır dinliyorum favorilerim arasına girmiş durumda ayrıca sizin sitenizde favorilerim arasına girdi ilk defa bu kadar sade bir temada canlı radyo sitesi görüyorum reklam yok gözümüze giren popup yok frekanslarda da sorun yok istasyonlar çalışıyor daha ne isteriz ki neyse ben Power pop dinlemeye devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir