Radyo Mydonose

Radyo Mydonose Hakkında Bilgi

Radyo Mydonose 12 Ocak 1998’den beri Türkiye’nin beğenilerek ve sevilerek dinlenilen en iyi radyo kanallarından biridir. Raysaş Holding tarafından 1998’de kurulan radyo canlı yayın hayatına başlamıştır. Genel merkezi İstanbul’dadır. Karnaval.com radyoları arasında Joy FM JoyTurk, Metro FM, Süper FM ve Virgin Radyo gibi istasyonlar ile beraber hizmet vermektedir. Kurulduğu tarih olan 1998’den 2010 tarihine kadar Raysaş Holding kuruculuğu altında yayınlarına devam etmiştir.

radyo mydonose dinle, canlı radyo mydonose fm dinle

2010 senesinde ise Karnaval Medya Grup tarafından satın alınmış ve yayınlarına bu grup adı altında devam etmeye başlamıştır. Karasal radyo yayını kullanım hakkı ise Virgin radyoya devredilmiştir. Yabancı hit parçaların çalındığı radyo kurulduğu 1998 senesinden bu yana Radyo Mydonose canlı yayın ilkelerinden taviz vermemiştir. Bu özelliği ile de diğer radyolara örnek olmuştur. Radyonun en beğenilen programları arasında Mydonose hits, Moguai, Guest Dj, Jewels&Sparks, Thomas Gold, Deniz Koyu ve Red Sista gibi alternatifler bulunuyor. Eğlenceli ve deneyimli DJ’lerin sunduğu yayınlar karnaval.com internet sitesi üzerinden dinlenebiliyor. Ya da akıllı telefon, smart tv, tablet ve cihazlara indirilebilen Karnaval uygulaması sayesinde Radyo Mydonose canlı dinle imkanı her yerden sağlanabiliyor.

Ayrıca Radyo Mydonose’un özel şarkı listelerine, şarkı bilgilerine ve eskiden yapılmış programların kayıtlarına da Karnaval App ya da karnaval.com üzerinden ulaşabilmek mümkündür. Bu uygulamalar sayesinde radyoda yayınlanan tüm materyaller ücretsiz indirilerek rahatlıkla dinlenebilme imkanı bulunuyor. Ayrıca Radyo Mydonose ile ilgili tüm haberler için sosyal medya hesapları da takip edilebiliyor.

Frekans Bilgileri

Türkiye geneli Radyo Mydonose dinle frekans bilgileri aşağıda verilmiştir.

İstanbul 106.2
Adana 91.8
Samsun 106.5
Bursa 106.2
Yalova 106.2
Tekirdağ 107.0
Bodrum 106.4
Alanya 106.5
Ankara 106.0
Balıkesir 106.3
Denizli 106.5
İzmir 106.0

İletişim Adresleri

İstanbul tel: (212) 267 16 36
Ankara tel: (312) 491 92 93
Mail: info@radyomydonose.com.tr

Yabancı Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Virgin Radyo
  2. Slow Time
  3. Radyo Voyage
  4. Radyo Fenomen
  5. Radyo Eksen
  6. Kral World
  7. Rock FM
  8. Power Love
  9. Power Pop

1 yorum yapılmış

  1. 1980 doğumlu biri olarak 18 yaşımdan bu yana dinlediğim radyolardan bir tanesidir Radyo Mydonose eski radyolar bizim zamanımızda bir harikaydı şimdi yeni radyoların ayakta kalmamalarının nedeni olarak o dönemde ki ruhun olmaması diyebiliriz. O dönemde ki radyoların verdiği haz, yayınları heyecanla beklememiz, istek istediğimizde adımızın geçmesi ile yaşadığımız mutluluğu tahmin bile edemezsiniz. İşte böyle bir jenerasyondan gelen bizler radyo dinlerken de seçici oluruz dinleyicisine değer veren ruhumuza akan radyoları dinleriz. Radyo Mydonose dinleyin eskiye güzel yıllara kulak verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir