Radyo Voyage

Radyo Voyage Hakkında Bilgi

Doğuş Holding bünyesinde yayın yapan, New Age, Ambient, Soundtrack, World Music konusunda Türkiye’nin ilk radyo kanalı olan ve yayın hayatına 2009 yılının Ocak ayında giriş yapan Radyo Voyage, kendine ait tarzı ve anlayışıyla alanında fark yaratan bir radyo olmayı sürdürmektedir.

Yayınlarına 10 yıldan beri ” dünyanın müziğine yolculuk ” sloganıyla devam eden ve İstanbul’dan yayın yapan Radyo Voyage, çok geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan, tanınmış bir radyodur.

voyage radyo dinle, canlı voyage radyo fm dinle

Sloganında da bahsedildiği gibi dünyanın müziğine yolculuk yaptıran, dinleyicilerine geniş bir yelpazede, sıra dışı ve kaliteli bir müzik ziyafeti sunan kanal, İstanbul, Bursa ve diğer çevre illerde 107.4 frekansından yayın yapıyor.

Kanal, çok farklı tür ve denemelerden meydana gelen çeşitli müzik örneklerinin yer aldığı, klasik müzik, New Age, Soundtrack, Avant Classical, Down Tempo, Gregorian Pop, Ethnic Jazz gibi eserlere fazlasıyla yer vererek, dinleyicilere yeni keşifler de sunuyor.

Sıradan müziklerden sıkılan ve farklı türleri denemek isteyen dinleyiciler ile zaten o türlerin tutkunu olan dinleyicileri bir araya getiren Radyo Voyage, 2011 yılında da “Yılın Radyosu” seçilmiştir.

Haftanın farklı gün ve saatlerinde çeşitli programlarla dinleyicilerinin günlük yaşamlarına renk katmaya devam eden radyo voyage canlı yayınını takip etmek isteyenler, İstanbul, Bursa ve yakın çevrelerden aynı frekans ile yayını dinleyebiliyor.

İstanbul dışında, D Smart 676. kanal üzerinden, internet üzerinden yayına dahil olmak isteyen kişiler için ise, arama motorundan Radyo Voyage canlı dinle şeklinde bir arama yapıldığında, Radyo Voyage resmi sitesinden canlı yayın kesintisiz olarak dinleyebiliyor.

Radyo Voyage’ın akıllı cep telefonları için de ayrıca bir uygulaması bulunmaktadır.

Günlük yaşamın içerisinde yer alan her duygu ve düşüncenin müzikle harmanlandığı deneyimlerle oldukça etkileyici bir sunum için, Radyo Voyage dinle dünyanın müziğine yolculuk yap.

Radyo Voyage Frekansları

İstanbul: 107.4
Bursa: 107.4
Yalova, Kocaeli ve yakın diğer iller: 107.4

Uydu frekansı: D Smart 676. kanal

Radyo Voyage İletişim Bilgileri

E-posta: info@radyovoyage.com

Yabancı Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Virgin Radyo
  2. Slow Time
  3. Radyo Mydonose
  4. Radyo Fenomen
  5. Radyo Eksen
  6. Kral World
  7. Rock FM
  8. Power Love
  9. Power Pop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir