Semerkand Radyo

Radyo yayınınız yükleniyor...
Semerkand Radyo Hakkında Bilgi

1997 yılında kurulan Semerkand Medya grubu bir limitet şirketi olarak kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede gelişme göstermesi ile tanınıyor. Medya grubu yayın hayatına ilk olarak dergilerle başlamıştır. 2003 yılında Radyo 15 olarak dinleyenlerin karşısına çıkan radyo 2012 yılında isim değişikliğine giderek Semerkand Radyo adını almıştır. 7 yıldır yayın hayatına devam eden Semerkand Radyo dini içerikli yayın yapan bir radyo kanalı olarak dinleyenlerinin karşısına çıkıyor. Radyo yayınlarını İstanbul Sancaktepe üzerinde yapıyor. Semerkand radyo dinleyicilerine 100 istasyon ve %65 kapsama kapasitesi ile dinleyenlerine hizmet sunuyor.

semerkand radyo fm dinle, canlı semerkand radyo fm dinle

Semerkand Radyo Frekansları

İstanbul 101.2
Ankara 105.8
İzmir 102.3
Bursa 101.2
Antalya 96.8
Manisa 105.0
Çanakkale 101.7
Erzurum 101.5
Eskişehir 103.7

Bu frekanslar üzerinden Semerkand radyo canlı olarak dinlenebiliyor. Semerkand Radyo’da yayınlanan programlar arasında; Haberler, Portreler, Yol Azığı, Senin Hikayen, İlahilerden, Delail’ül Hayrat, Hatm-i Şerif, İçimizden Geçen, Hayırlı Sabahlar, Arkası Yarın, Bizim Petek, Bu Okul Bitmez, Hayatın Kalbinden Sözler, Kıyıdaki Hikayeler, Tasavvuf Sohbetle, Mana İklimi, Radyo Belgeseli, Günün Ötesi, Doğru Söze Ne Denir, Esmaül Hüsna, Hadislerle İslam, Her Dem İnsan, Nasihatler, Konuk Odası, Radyo Tiyatrosu, Radyo İşleri, Yol Azığı, İlmihalimiz, Son Baskı, İçimizden Geçen Hikayeler, Vakıa gibi pek çok program yayınlanıyor.

Semerkand Radyo İletişim Bilgileri

Semerkand Radyo “0216 564 25 00” telefon numarası dinleyenlerinin canlı yayına bağlanabiliyor. Bu numaraları tuşlayarak dinleyenler istek ve görüşlerini radyo temsilcisine aktarabiliyor.

E-posta: [email protected]

Semerkand Radyo Nasıl Dinlenir?

İnternet erişim adreslerine Semerkand radyo dinle yazarak radyonun yayınlarına dinleyenlerin ulaşması mümkün görünüyor. Bunun dışında yine arama butonlarına Semerkand radyo canlı dinle yazarak da programı dinleyiciler takip edebiliyor. 7 yıldır aynı aşkla hizmet veren Semerkand Radyo farklı içeriği, kaliteli programları ile dinleyenlerinin karşısına çıkıyor ve dinleyenlerinden tam not alıyor. Radyoya canlı yayınla dinleyenlerin bağlantı kurmaları, program sunucuları ile telefonda görüşme fırsatı bulmaları en çok dinlenilen dini radyolar arasında bulunmasını sağlıyor.

Dini, İslami Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Vav Radyo
  2. Radyo 7 Kuran Meali
  3. Moral FM
  4. Gözyaşı FM
  5. Diyanet Radyo
  6. Akra FM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir