Virgin Radyo

Virgin Radyo Hakkında Bilgi

Virgin Radyo 2008 yılından itibaren kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden popüler bir radyo kanalıdır. Ülkemizde oldukça popüler olan bu radyo kanalı genellikle yabancı pop türünde yayın yapar ve bazı radyo programları sayesinde dinleyicilerin beğenisini kazanır. Doğuş Medya Grubu tarafından 2008 senesinde ülkemizde yayın hayatına başlayan bu dünyaca ünlü radyo kanalı 2013 senesinde yine Doğuş Medya Grup tarafından Karnaval Medya Radyo’ya satılmıştır.

virgin radyo dinle, canlı virgin radio dinle

Karnaval Medya Radyo bünyesinde halen yayın hayatına devam eden Virgin Radyo’yu Virgin Radyo canlı dinle diye aratarak Karnaval Radyo sitesinden dinleyebilirsiniz. Genellikle yabancı pop, dance, hip hop, indie ve alternatif seslere yer veren bu kanal ülkemizin en çok dinlenen radyo kanallarından biridir. Bünyesinde yine aynı şekilde ülkemizde çok sevilen ve dinlenilen radyo programcılarını barındıran Virgin Radyo’yu arabanızda, iş yerinizde ya da evinizde Virgin Radyo canlı diye aratarak dinleyebilirsiniz.

Özellikle hafta içi akşam saatlerinde yayınlanan Mesut Süre ve Rabarba programı oldukça sevilen ve aynı zamanda cumartesi gecesi dans mixleri ile en çok dinlenilen radyo kanallarından biri olma özelliğini taşıyan Virgin Radyo, Karnaval Radyo’nun bünyesinde yer alan en popüler radyo kanallarının başında gelir. Son zamanlarda Türkçe yerli rap türünün de örneklerini içeren programlarıyla beğeni kazanan Virgin Radyo kısa sürede ülkemizin en çok dinlenen radyo kanallarından biri haline geldi.

Karnaval Medya Grup’un kendi sayfasından Virgin Radyo dinle yazarak da dinleyebileceğiniz bu kanal hafta içi ve hafta sonu programları ile de hem müziğe hem de sohbete doyuruyor. Cemil Orhon ile Sabah Alarmı programı ile sabah 07.00’den itibaren çeşitli içerikler ve programlar sunan kanal kazandıran yarışmalarıyla da dinleyicilerinin gönlünde taht kuruyor.

Virgin Radyo Frekansları

Ankara 93.8
İstanbul 106.2
Bursa 105.3
Kocaeli 100.7
Eskişehir 105.5
Digiturk 425. Kanal

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 368 62 20

Yabancı Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Slow Time
  2. Radyo Voyage
  3. Radyo Mydonose
  4. Radyo Fenomen
  5. Radyo Eksen
  6. Kral World
  7. Rock FM
  8. Power Love
  9. Power Pop

1 yorum yapılmış

  1. Almanya doğumluyum 3 yıldır Türkiye’deyim buraya alışamadım müzikler olsun insanlar olsun daha adapte olamadım burada Alman radyosu çekmiyor ancak İnternet den dinleyebiliyorum. Allah’tan İngilizce diline hakim olduğumdan Türkiye’de bulunan yabancı radyoları çok rahat dinleyebiliyorum. Bu radyolardan bir tanesi Virgin Radyo bu radyoyu dinlerken sanki eski günlerime geri dönüyorum. Arkadaşlarımla birlikte söylediğim şarkılar hepsi burada. Sizlerde Virgin Radyo dinleyin farkı göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir